Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla
02.07.2019
Kızılcahamam Ormanlarında Yapılan Ormancılık Faaliyetleri Denetlendi…

Ankara Orman Bölge Müdür Yardımcısı Erhan Çetinkaya başkanlığında; İşletme ve Pazarlama Şube Müdürü Türker Güven, Silvikültür Şube Müdürü İlhan Gökmen, Kızılcahamam Orman İşletme Müdür Yardımcısı Kadir Pekal, Orman İşletme Şefleri, Danışman Orman Mühendisleri, Orman Muhafaza Memurları ve üretim işlerinde çalışan işçilerin katılımları ile gerçekleşen denetleme faaliyetlerinde, ormancılık faaliyetlerinin bir kısmı yerinde incelendi.  
 
Beyazıt, Güvem ve Bozalan Orman İşletme Şefliklerinde; Tabii gençleştirme sahalarındaki çalışmalar, yapılan gençlik bakımları, sıklık bakımında çalışan üreticilerin uygulamaları ve çıkarılan ürünler, yapılan bakım damgaları ve Üretim-İstihsal sahalarındaki mesaha faaliyetleri ile diğer üretim faaliyetleri incelenerek gerekli katkı ve uyarılar yapıldı.
 
Beğenilen iş ve işlemler ile üretimde ve silvikültür faaliyetlerinde dikkat edilmesi gereken konular  vurgulandı. Oldukça verimli geçen arazi programı sonrasında, yöre üreticileri ile karşılıklı görüş alışverişinde bulunularak incelemeler sona erdirilmiştir
 


Yazdır